قرارداد دات کام

سایت قرارداد بین فریلنسر و کارفرما

قوانین سایت

cfa-exam-policy

قوانین و مقررات سایت کندو

این توافق‌نامه ای است بین شما و سایت کندو به آدرس kandoo.ir استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایتت کندو این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین کندو بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

کندو ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات کندو استفاده کنند به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال.

واژه‌های کاربر، شما، پیمانکار و کارفرما، فریلنسر، کارآفرین اشاره دارد به کاربرانی که در سایت کندو ثبت‌نام کرده‌اند و از امکانات سایت استفاده می‌کنند. کارفرما یا کارآفرین اشاره دارد به کاربرانی که پروژه ثبت می‌کنند و پیمانکار یا فریلنسر به کاربرانی گفته می‌شود که پیشنهادهای خود را برای انجام پروژه در پروژها ارسال می‌کنند.

هیچ کاربری نیاز به ساختن ۲ حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرما و پیمانکار ندارد. با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دوحساب کاربری در کندو مجاز نمی باشد.

امکان حذف حساب کاربری در کندو وجود ندارد، شما فقط می توانید تنظیمات اطلاعیه ها را طوری قراردهید که از کندو ایمیلی برای شما ارسال نشود.

شرایط استفاده

سایت کندو صرفا به عنوان محل برگزاری مناقصات آنلاین عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد پروژه های خود را ثبت کنند و در مناقصات ثبت شده شرکت کنند. سایت کندو خود را درگیر جزئیات پروژه بین پیمانکار و کارفرمایان نمی کند. بنابراین سایت کندو هیچ کنترلی بر کیفیت و قانونی بودن خدمات ارائه شده توسط دیگر کاربران ندارد، یا توانایی آنها از انجام ارائه خدمات یا انجام پرداخت را تضمین نمی کند.

ذخیره تغییرات
×